Huisartsenvereniging regio Mol
 
  Naam Voornaam Tel. E-mail
Adriaansen Veronique 014 32 12 12 niet beschikbaar
Aerden Bieke 014 31 84 24 huisartsendreefmol@skynet.be
Berghmans Jan 014 31 50 30 jan@zorgpraktijk.be
Berghmans Yannick niet beschikbaar
Brecx Michael 014 32 12 12 niet beschikbaar
Caers Liesbeth niet beschikbaar
Coursier Patrick 014 34 77 77 drcoursier@hcmillegem.be
Cuinen Laura niet beschikbaar
Damen Guido 014 31 37 73 guidodamen59@skynet.be
Dechamps Christine 014 31 52 08 christine.dechamps@groepspraktijkmol.be
Dekelver Marijke 014 31 98 87 marijke.dekelver@huisartsenpostelarenweg.be
Delespaul Ives ives.delespaul@telenet.be
Delespaul Jean 014 31 98 87 jean.delespaul@huisartsenpostelarenweg.be
Demanet Jens 014 31 84 24 demanetjens@hotmail.com
Dirks Joke 014 31 50 30 info@apmol.be
Essink Eline niet beschikbaar
Gevers Bo niet beschikbaar
Goetschalckx Lore niet beschikbaar
Goossens Valerie 014 34 77 77 drgoossens@hcmillegem.be
Helsen Caroline 014 31 52 08 dokter.helsen@gmail.com
Hendrickx Peter 014 32 12 12 peter.hendrickx@worldonline.be
Heyns Carl 014 31 84 99 dokter@drheyns.be
Houben Vera 014 31 41 21 niet beschikbaar
Huylebroeck Gert 014 32 12 12 niet beschikbaar
Jennen Cindy 014 31 50 30 info@apmol.be
Kransfeld Sophie 014 31 30 11 sophiekransfeld@gmail.com
Lenaerts Wouter 011 34 35 10 wouter.lenaerts@apmol.be
Lodewyckx An Alice an.alice.lodewyckx@groepspraktijkmol.be
Mertens Tom 014 31 50 30 niet beschikbaar
Nicasy Cis 014 31 50 30 info@apmol.be
Peetermans Luc 014 31 52 08 luc.peetermans@groepspraktijkmol.be
Potloot Geert 014 34 77 77 drpotloot@hcmillegem.be
Smets Marc 014 31 99 41 smets.marc@skynet.be
Staes Steven 014 30 71 20 steven@zorgpraktijk.be
Staes Jo 014 31 50 30 jo.staes@apmol.be
Staes Frans niet beschikbaar
Stroo Bert 014 31 33 22 praktijkstroo@telenet.be
Swinnen Jan 014 32 12 12 niet beschikbaar
Thaels Britt 014 31 50 30 niet beschikbaar
Valgaeren Herman niet beschikbaar
Van den Bulck Steve 014 31 50 30 info@apmol.be
Van Gestel Pieter-Jan 014 81 68 62 drvangestel@hcmillegem.be
Van Hoof Ann 014 32 12 12 annvanhoof@live.com
Van Kerkhoven Inge niet beschikbaar
Van Lancker Maya 014 31 41 21 niet beschikbaar
Van Lommel Jolien niet beschikbaar
Vandenberk Bart 014 32 12 55 vandenberk.bart@telenet.be
Vanhees Sanne 014 31 52 08 sanne.vanhees@groepspraktijkmol.be
Verbeke Andre 014 31 30 11 andreas.j.verbeke@gmail.com
Verbist Senne 014 32 12 12 niet beschikbaar
Verherstraeten Sarah 014 31 50 30 info@apmol.be
Verwaest Saartje niet beschikbaar
Wilms Stephanie 014 31 41 21 niet beschikbaar
Wilms Jonas 321 43 15 03 niet beschikbaar
Wilmsen Jens 014 31 30 11 jenswilmsen1990@gmail.com
Wuyts Tinne 014 34 77 77 drwuyts@hcmillegem.be